System reklamy

Polska Giełda Nieruchomości oferuje Państwu kampanię reklamową organizowaną przez profesjonalistów z dziedziny marketingu i obsługi rynku nieruchomości.  System prezentacji obejmuje : serwisy branżowe PGN, starannie wyselekcjonowane portale ogłoszeniowe oraz kilkadziesiąt witryn informacyjno-reklamowych maksymalnie rozszerzających promocję. System wspomagany jest przez biura, banki i agencje inwestycyjne.

System kompleksowej prezentacji obejmuje :

 

1. Branżowe serwisy Polskiej Giełdy Nieruchomości

2. Serwis wielokrotnego oferowania MLS Poland

3. Popularne portale ogłoszeniowe

4. Witryny informacyjno - reklamowe współpracujące z portalami ogłoszeniowymi

5. Międzynarodowe wortale o zasięgu globalnym w języku angielskim

 

Kompleksowa kampania marketingowa organizowana jest przez doradców rynku nieruchomości, brokerów MLS i radców handlowych PGN z aktywnym uczestnictwem operatorów w procesie sprzedaży (przekazywanie informacji, akcje mailowe, kontakty telefoniczne i bezpośrednie.

Zapewniamy pomoc w obsłudze wszystkich etapów procesu sprzedaży nieruchomości (badanie dokumentów, szacowanie ceny, organizowanie aukcji, zabezpieczenie transakcji).  Oferujemy instruktaże, indywidualne szkolenia i porady.

 

Proponujemy System EXCLUSIVE dla wszystkich rodzajów nieruchomości (zobacz schemat reklamy) lub System INVEST POLAND dla nieruchomości komercyjnych, inwestycyjnych i leasingowych. (zobacz schemat reklamy).

 

System kompleksowej reklamy i promocji jest przeznaczony dla firm, instytucji publicznych i osób prywatnych.

Top

Nasz biuletyn

Czy chcesz otrzymywać od PGN najnowsze informacje dotyczące nieruchomości? Jeśli tak, wystarczy zarejestrować się, wypełniając poniższy formularz. Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili, klikając na link zamieszczony na końcu biuletynu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGN, w celu korzystania z prowadzonej przez PGN biuletynu elektronicznego. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi biuletynu.

Odwiedziło nas

2228324

osób

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. x