Cennik

Ogłoszenia dodawane w serwisach Polskiej Giełdy Nieruchomości są widoczne tylko po dokonaniu opłaty aktywacyjnej konta w panelu klienta.

Cena za aktywację konta jest stała i wynosi odpowiednio:

 

  • 29zł za 3 miesiące
  • 49zł za 6 miesięcy

Po dokonaniu aktywacji wszystkie oferty zawarte w panelu klienta będą widoczne w naszym serwisie na czas ważności konta. Polska Giełda Nieruchomości nie rości sobie żadnych dodatkowych opłat zwianych z publikacją ogłoszeń.

 

Portale wchodzące w skład serwisów Polskiej Giełdy Nieruchomości objętych jednym kontem PGN:

http://dompgn.pl/

http://www.investpoland.pro/

http://www.nieruchomoscikomercyjne.org/

http://www.pgnk.eu/

 

 

 

 

Top

Nasz biuletyn

Czy chcesz otrzymywać od PGN najnowsze informacje dotyczące nieruchomości? Jeśli tak, wystarczy zarejestrować się, wypełniając poniższy formularz. Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili, klikając na link zamieszczony na końcu biuletynu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGN, w celu korzystania z prowadzonej przez PGN biuletynu elektronicznego. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi biuletynu.

Odwiedziło nas

2228309

osób

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek. x